Pliki do pobrania

Wybrany plik należy pobrać na dysk komputera. Dopiero wówczas można go edytować.

Kwestionariusz jest interaktywnym formularzem zapisanym w formacie pliku PDF i można go wypełnić za pomocą komputera (zalecane) lub pismem odręcznym.

Aby poprawnie wypełnić interaktywny formularz kwestionariusza za pomocą komputera, wymagane jest zapisanie formularza na dysku lokalnym swego komputera i otworzenie zapisanego pliku bezpośrednio w odpowiednim programie. W tym celu można skorzystać z programu Microsoft Edge (przeglądarka internetowa dla systemu Windows 10).

Formularz można również wypełnić komputerowo przy pomocy programu do odczytu plików w formacie PDF, np. Adobe Acrobat Reader (wersja 10.1.9 lub wyższej, koniecznie w polskiej wersji językowej). Program dostępny jest nieodpłatnie na stronie firmy Adobe – kliknij aby pobrać. Przy pobieraniu programu należy upewnić się, że pobierana jest polska wersja językowa.

Inne przeglądarki internetowe, takie jak np. Mozilla Firefox lub Google Chrome używają domyślnie wbudowanych przeglądarek plików PDF, które niepoprawnie wyświetlają formularze interaktywne (np. mogą wystąpić problemy z polskimi znakami).

Wzór skargi powodowej

Kwestionariusz